Hastane Pvc Yer Döşemesi | Hastane Pvc Zemin Kaplamaları
Hastane Pvc Yer Döşemesi

Hastane Pvc Yer Döşemesi

Hastane'lerde kullanılan pvc zemin kaplama'larında ki en önemli etken Antibakteriyel ve Antistatik olmasıdır. insan sağlığına olumlu katkıda bulunur. İşte bu yüzden yenilenen pvc kaplama mimarlara daha çok desen kombinasyon esnekliği sunmak amacıyla zenginleştirildi,Özellikle Hastane, Okul ve diğer kamu kuruluşlarında !

Ana renkler ve nötr renklerden oluşan, gri ve bej tonlarının hakim olduğu, 3D efekti olan yönsüz desenlere sahip yepyeni bir seri.pvc kaplama, ana renklerdeki çipli desenleriyle adeta kauçuk görünümünü yakalıyor Aynı seri içindeki dekor farklılığı, aynı renklerde farklı desenleri buluşturarak tasarımı zenginleştirme şansı veriyor,olağanüstü teknik performans ile muhteşem estetiği birleştirir böylece kullanıcıların esenliğini garantiler. Zamana karşı koyan tarzları ve çok yönlü renkleriyle, çok yoğun trafikli alanlar için sağlam ve ultra dayanıklı çözümler sağlar.Kaliteli hammaddeler ve yenilikçi yüzey korumaları uzun ömürlü performans ve görünüm, az bakım ve mükemmel yaşam döngü maliyetleri sağlar. Sağlık, eğitim, satış ve sanayi gibi ticari uygulamalar için idealdir Hastanelerde bölüm bölüm kullanılan pvc değişmekte olup hasta odaları koridorlar ve buna benzer yoğun trafik alanların da 0.70 ila 0.80 mikron filim tabakası olup üst yüzeyi ( PUR) ile güçlendirlimiş zemin kaplamaları kullanılmaktadır. Bu kaplama gurupları Heterojen ve Homojen diye adlandırdığımız ve günlük 5000 ile 7000 kişinin yüreme trafiğine elverişli Hastane pvc yer döşeme gurubudur.

 

 

hastane-pvc-yer-dosemesi

Homojen Pvc Zemin Kaplama Malzemelerimiz

Hastane yoğun bakım ve ameliyathaneler de kullanılan ve  tercih sebeplerinin başın da gelen Homojen Pvc zemin kaplama' daki en önemli özelliklerin den olan Anti bakteriyel ve Antistatik malzememenin yanı sıra elektirik akımını önleyen tozu ve kiri kendi üzerine çeken ve 2 mm kalınlığında olan et tabakası baştan sona kadar olan malzemelere homojen malzeme denmektedir. Homojen malzemeler üstün yoğun trafik alanların da kullanılan ve genelde hastanelerde özellikle yoğun bakım ünitesi ve ameliyathanelerin iç mekan döşemelerinde kullanılan malzemedir.

 

 

HASTANE ZEMİN KAPLAMA

hastane-zemin-kaplama
Hastaneler da istenilen
Antibakteriyel Ve Antistatik
olan Homojen PVC
Zemin Kaplamaları için Devamı..

Pvc zemin kaplama

Spor Salonu Zemin Kaplamaları

spor-salonu-dosemesi
Spor Salonu Zemin Kaplamaları
Spor Salonlarınızın Döşemesi
Ve Saha Çizgilerine Kadar
Profesyonel Hizmet
Sunmaktayız Devamı..

Sertifikalı Gemi, Uçak, Otel Halısı

sertifikali-hali
Yanmaz sertifikalı halılarımız
Uçak, Gemi ve Oteller de tercih
edilen halı modellerimiz için
Bizimle irtibata geçiniz..

Okul Ve Kreş Zemin Kaplama

okul-kres-kaplama
Ana Okulu Ve Kreşler de Kullanılan
ve Son Derece Sağlıklı Zemin
kaplama Gurupları İçin
Bizi arayınız

Uygulama Resim

pvc-kaplama

pvc-uygulama

 

Kimler Çevrimiçi

Şu anda 8 ziyaretçi çevrimiçi