Moonloc Laminat Parke | Moonloc || Moonloc Parke Fiyatları
Pvc Zemin Kaplama

Şah-ser yer kaplama firmamızın mağazalarını ziyaret ederek PVC zemin kaplama modeli ve markalı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz .Pvc zemin kaplama Aşınma dayanımı oldukça kuvvetlidir, Bu nedenle trafiğin yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Zemin döşeme renk ve desen kartelası oldukça geniştir, yaptıracağınız yere uygun model ve desenleri rahatlıkla seçebilirsiniz.
Pvc Zemin kaplama seçenekleri, okul kreş hastane yemekhane fabrika ev iş yerleri ofis ve bunun gibi pek çok mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Zemin döşemesi yaptırmak istiyoruz ve araştırma yaparken ilk aklımıza gelen soru Pvc zemin kaplama özellikleri nelerdir? Neden tercih etmeliyiz? Güzel görüntülere ortam sağlayan bu tip yer kaplama aynı zamanda sizin tasarladığınız bir şekilde evinizde veya is yerinizde farklı görüntüler oluşturabilirsiniz. Görüntüsü ve işlevi ile tercih oranı sürekli artan bir ivme gösteren yeni tarz yer döşemeleri, sizlerin hayallerini gerçekleştirmek adına farklı renklerle piyasaya çıkmaya devam ediyor. Neden bunları kullanalım,Zemin döşeme nelerdir diye soranlar için. Kısaca özetleyelim. Üzerinde toz ve leke tutmaz, Anti bakteriyeldir, farklı tarz ve desenlere sahip olan bu kaplama çeşidi kullanacak olduğunuz alanlara hem temizlik getirsin hem sağlığınız tehlikeye düşmesin hem de ortama renk katsın. Kim istemez ki evlerinde ve ticari mekanlarında bu kadar hoş özelliklere sahip bir kaplamayı.
Zemin döşeme arasında yer alan bir diğer konuda zemin yüzeyini tek parça halinde kaplaması ile su sızdırma gibi bir olasılık yoktur. Hem uygun fiyatlı hem de her alanda kullanılabilme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda cila gerektirmeyen yapısı ile kendi özelliğini uzun yıllar koruyarak uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Çevre bilinci ile üretilmiş ürünler çevreye zarar vermeyen malzemeler kullanılarak tasarlanmaya devam ediliyor, Günümüz teknolojisi ile buluşan kaplamalar her gün bünyesine bir özellik daha katmaktadır.
zemin-kaplamacii
Pvc Zemin Kaplama Uygulaması
Pvc zemin kaplama uygulanacak alanın zemin etüdü yapılmalı ve döşenecek olan uygun olup olmadığı denetlenmelidir. Zemin kaplama malzemelerinin yer de düzgün ve gösterişli durmasında ki en büyük etken zemindir. Zemin ne kadar düz olursa yere uygulanacak malzeme de o kadar şık durmaktadır,bozuk olan zeminlere tesviye şapı yardımıyla akıllı şap atmak gerekmekte olup fakat fazla vakit yok sa eğer çelik macun yardımıyla lokal tamirler yapılmalıdır.Daha sonra ise uygulanacak olan malzemelerin zemin ölçülerine göre kesilip hazırlanması gerekmektedir. Bu şekilde uygulamaya başlanmalıdır.
pvc-zemin-kaplama
Hastane Zemin Kaplama

Zemin kaplamalara her gün bir yenisi daha eklenmektedir. PVC zemin kaplamalar son zamanlarda oldukça tercih edilmektedir. Bunun pek çok sebebi vardır. PVC zemin kaplama yaptırmak pek çok yönden avantajlıdır. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyeldir. Anti bakteriyel olmaları sebebi ile hiçbir canlı organizma bu yüzeylerde yaşayamaz. Bu sebeple Hastane PVC zemin kaplama günümüzde tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların anti statik özelliği de bulunmaktadır. Durgun elektrik insan vücudunda bile bulunmaktadır. Hassas çalışan elektrikli aletler bu durgun elektrikten bile etkilenirler.
Anti statik özellik statik elektriğin direkt toprağa gitmesini sağlar. Bu sebeple laboratuvar ve fabrika gibi elektrikli aletlerin bulunduğu zeminlerde PVC zemin kaplama uygulanmaktadır. PVC zemin kaplama temizliği de oldukça kolaydır. Bu da temizlikle çok uğraşmayacağınız için zamandan tasarruf etmenizi ve yorulmamanızı sağlar. PVC zemin kaplamalar homojen ve heterojen olmak üzere iki çeşittir. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez.
Katmanlar halinde bulunmaktadır. Homojen zemin kaplamalar her yerde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı oldukça yüksektir. Bu sebeple trafiğin yoğun olduğu mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. ,Homojen emin kaplamalar kullanımdan dolayı yüzeyi eskimeye başladığında tekrar cilalanarak ilk günkü gibi görünebilir. Hastane PVC zemin kaplama genelde homojen kaplamadır. Hastane PVC zemin kaplama özellikle hastanelerin ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinde daha çok tercih edilmektedir. Ülkemizde dünya standartlarında PVC zemin kaplama üretimi yapılmaktadır.
hastane-zemin-kaplama
Spor Salonu Pvc Zemin Kaplamaları
PVC ZEMİN KAPLAMA
Spor salonları yer döşemesin de genellikle Akustik zemin kaplama ürünü kullanılmaktadır.Akustik PVC zemin kaplaması bir çok katman dan oluşmakta olup sağlamlığı ve esnekliği ön planda dır. Spor salonları döşemeleri de bir çok marka Spor salonu Pvc zemin  kaplama ürünü bulunmakta ve zengin desen seçeneği sunmaktadır.
spor-salonu-zemin-kaplama
Pvc Yer Döşemesi uygulama alanları oldukca geniş olan zemin kaplama gurubudur ,son zamanlarda kolay uygulanmaları sebebi ile daha çok tercih edilmektedir. PVC yer döşeme bu sebepten dolayı oldukça popülerdir,Zemin kaplamalar pratik ve kolay kaplanabilir olmaları açısından günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Zemin kaplamaların pek çok türü bulunmaktadır. PVC zemin kaplamalarda bu çeşitlerden bir tanesidir. PVC zemin kaplamaların avantajları saymakla bitmez. En önemli özellikleri anti bakteriyel oluşlarıdır. Bu sayede hiçbir canlı yapı PVC yüzeyler üzerinde barınamaz ya da üreyemez. Bir diğer önemli özelliği de anti statik olmasıdır. Bu iki özelliği sebebi ile özellikle hastanelerde PVC zemin kaplamaları daha çok tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların bir diğer önemli avantajı da temizliğinin çok kolay olmasıdır. Böylece uzun saatler boyunca temizlikle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağlar. PVC zemin kaplamaların pek çok marka ve modeli bulunmaktadır.PVC zemin kaplama da bunlardan bir tanesidir. pek çok avantajı bulunmaktadır.
Anti bakteriyel özellik göstermesi bunlardan en önemlisidir.Yer döşeme anti bakteriyel olduğu için hiçbir canlı form bu yüzeyler üzerinde barınamaz ya da üreyemez. Bu nedenle oldukça hijyeniktir. Hijyenik olmasından dolayı hastanelerde daha çok tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda dahi durgun elektrik bulunmaktadır. Bu durgun elektrik hassas çalışan elektrikli aletleri etkileyebilmektedir. Anti statik PVC yer döşemelerin statik elektriğin direkt toprağa verilmesini sağlamaktadır Çok tercih edilme sebeplerinde ise uygulanacak alanın durumuna göre alternatif çözümler bulunmasıdır. Hertürlü zemin kaplamasına sahip olan pvc ürünlerinin renk ve desenlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.
pvc-yer-dosemesi
Mineflo yer kaplama günümüzde özellikle iç mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Mineflo zemin kaplamalar ahşap ya da taş görüntüleri ile evinizin havasını değiştirmektedir. Bu kaplamalar su ve nemden etkilenmezler. Fakat eğer döşemesi düzgün yapılmazsa rutubetten etkilenerek koku yapabilir ve uzun ömürlü olmaz. Fakat düzgün bir şekilde uygulandığı zaman hiçbir sorun yaşamadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Günümüzde yeni zemin kaplama modelleri ortaya çıksa da mineflo senelerdir hala ilgi görmektedir.Özel bir tutkal altına sürülür ve zemine uygulaması gerçekleştirilir. Bu zemin kaplamalar kötü görünümlü yüzeylerin daha modern ve estetik görünmesine yardımcı olmaktadır.
mineflo
Firmamız pvc zemin kaplama yapıştırıcısı olarak profesyonellerin kullanmış olduğu UZİN markalı yapıştırıcısı kullanılmaktadır.Pvc yapıştırıcısı olarak UZİN markalı yapıştırıcıyı tercih etme sebebimiz yoğun trafik zemin kaplamaların da yüksek dayanıklılık suya karşı çözülme riskini ortadan kaldırdığı için tercih edilmektedir.

Pvc Yapıştırıcısı.

 

 

 

 

HASTANE ZEMİN KAPLAMA

hastane-zemin-kaplama
Hastaneler da istenilen
Antibakteriyel Ve Antistatik
olan Homojen PVC
Zemin Kaplamaları için Devamı..

Pvc zemin kaplama

Spor Salonu Zemin Kaplamaları

spor-salonu-dosemesi
Spor Salonu Zemin Kaplamaları
Spor Salonlarınızın Döşemesi
Ve Saha Çizgilerine Kadar
Profesyonel Hizmet
Sunmaktayız Devamı..

Sertifikalı Gemi, Uçak, Otel Halısı

sertifikali-hali
Yanmaz sertifikalı halılarımız
Uçak, Gemi ve Oteller de tercih
edilen halı modellerimiz için
Bizimle irtibata geçiniz..

Okul Ve Kreş Zemin Kaplama

okul-kres-kaplama
Ana Okulu Ve Kreşler de Kullanılan
ve Son Derece Sağlıklı Zemin
kaplama Gurupları İçin
Bizi arayınız

Uygulama Resim

pvc-kaplama

pvc-uygulama

 

Kimler Çevrimiçi

Şu anda 4 ziyaretçi çevrimiçi