Spot Pvc Zemin Kaplama

Spot Pvc zemin kaplama;

Firmamız sizlere daha uygun fiyatlarda ürünleri temin etmektedir bilindiği gibi pvc yer döşemeleri iki guruba ayrılmaktadır. Bunlar Konut tipi ve ticari olan Endüstriyel amaçla üretilen pvc zemin kaplamalarıdır.

Konuttipi pvc zemin kaplama;

Genellikle evlerde kullanılan trafiği az olan mekanlara uygulanan pvc zemin kaplama gurubudur,ahşap ve taş desenli zemin kaplama gurubudur, geneli 2mm kalınlığın da ve 0.15 mikron filim tabakasına sahip ekstradan sıcak kaynak uygulamasına ihtiyac duymadan yapılan uygulamadır. Mineflo zemine tam yapıştırıldığı takdir de yıpranma ve koku yapmamaktadır.Temizliği basit ve hijyen bir malzemedir. Konuttipi pvcler zemine tam olarak yapıştırılan ve uygulamadan sonra koku, rütübet ve sudan etkilenmeden ev hanımlarının gönül rahatlığı ile kullandıkları zemin kaplama guruplarıdır.

Ticari Pvc zemin Kaplama;Ticari pvc yer kaplamaları genelikle trafiği yoğun olan mekanlarda kullanılan 0.60 mikrondan başlayan ve uygulanacak olan mekana ve yere göre filim tabakası değişkenlik gösteren kaplama guruplarıdır. Bu guruplar da kendi içinde ikiye ayrılmaktadır,Bunlar Homojen Ve Heterojen Pvc yer kaplamalarıdır.İnsan sağlığına tehdit oluşturan hiçbir madde içermemesi sebebiyle tercih edilmektedir geleneksel zemin kaplama malzemeleri yerine dünya genelinde artan oranda tercih edilen dayanıklı, Zemin Pvc Özellikle suya karşı dayanıklı, kabarmayan, küf ve koku barındırmayan, yüksek kaliteli zemin kaplamasıdır.

  1. Homojen Pvc Zemin Kaplama: Homojen Pvc zemin kaplamaları genellikle kreş, ameliyathane, labaratuvar, kliniklerde kullanılan Antibakteriyel ve Antistatik olan ürünlerdir. Bu ürünlerin tercih sebebi tozu kendi üstüne çekerek makinalarınızın ve uygulanan alanda toz ucmaması ve iletkenliğiğ sayesinde kondaktif olarak ta kullanılan malzemelerdir bu malzemede filim tabakası baştan sona kadar aynı olup son derece dirençli dayanıklı ve darbelere karşı dayanıklıdır.
  2. Heterojen Pvc Zemin Kaplamaları: Heterojen Pvc zemin kaplamaları genellikle trafiği orta yoğunlukta olan spor salonları, ofis, işyerleri, gibi günlük 5000 ile 7000 kişiye kadar müsait olan mekanlarda kullanılan 0.60 mikrondan başlayıp 0.80 mikrona kadar et kalınlığı olan ve ekyerleri sıcak kaynak yapılan temizliği ve bakımı oldukca pratik olan zemin kaplama guruplarıdır.
 

HASTANE ZEMİN KAPLAMA

hastane-zemin-kaplama
Hastaneler da istenilen
Antibakteriyel Ve Antistatik
olan Homojen PVC
Zemin Kaplamaları için Devamı..

Pvc zemin kaplama

Spor Salonu Zemin Kaplamaları

spor-salonu-dosemesi
Spor Salonu Zemin Kaplamaları
Spor Salonlarınızın Döşemesi
Ve Saha Çizgilerine Kadar
Profesyonel Hizmet
Sunmaktayız Devamı..

Sertifikalı Gemi, Uçak, Otel Halısı

sertifikali-hali
Yanmaz sertifikalı halılarımız
Uçak, Gemi ve Oteller de tercih
edilen halı modellerimiz için
Bizimle irtibata geçiniz..

Okul Ve Kreş Zemin Kaplama

okul-kres-kaplama
Ana Okulu Ve Kreşler de Kullanılan
ve Son Derece Sağlıklı Zemin
kaplama Gurupları İçin
Bizi arayınız

Uygulama Resim

pvc-kaplama

pvc-uygulama

 

Kimler Çevrimiçi

Şu anda 5 ziyaretçi çevrimiçi